Pk XD mod apk v0.29.2/ Unlimited Coins and Gems / Download the latest version of pk xd mod apk (2021)

Sunum

Açık Dünya oyunları dünyaca ünlüdür ve bir oyuncu bu oyunları oyna tüm dünyayı takdir edebileceği için gezegenimizin en sevilen oyun sınıflandırmasıdır. Mekanik ilerlemeye göre, günümüzde GTA San Andreas, GTA Vice City ve GTA V gibi açık dünya oyunlarını doğrudan cep telefonumuzda oynayabiliyoruz. Ayrıca, aynı kelime ile aynı yerde kullanılabilir ve bu oyunları oyunları başkaları keşfedebiliriz. 

Öyle olsa bile, GTA’nın açık dünya oyunları sadece eski düşünelerdi ve şimdi, ilişkilendirilmenin ardından ayrılamayacağınız diğer seçici oyunlardan memnunuz. Sayısız oyun var, ancak ilk önerimiz sürekli olarak PK XD için orada olacak. Çevrimiçi çalışan temelli oyunların belirtilen özellikleri de dahil olmak üzere boyut enerjik bir açık dünya oyun Açılan harika bir açık dünya Android oyunudur. Öyleyse PK XD’yi bir saniyede indirin ve bu ikna edici açık dünyadan bir ücretlendirme basıldı! 

Tablo

Oyun Adı PK XD Mod Apk
Android Sürümü 4.4 ve üstü
Kategori Macera
Kullanıcı Yorumları 4,3 5 Yıldız
Şimdiki versiyonu v0.28.0
Son Güncelleme 27 Nisan 2021
Boyut 156 MB
İndirilenler 5000000+

Her şey düşünüldüğünde, uygulama içi taksit gerektirmeyecek bir Android veya Konsol oyunu yok, ancak PK XD MOD APK, oyun içinde sizden tek bir kuruş talep etmeyecek yaratılışımız! İhtiyacınız olan tek şey, en alttaki indirme PK XD MOD APK’yi indirmek ve sınırsız bir süre için yüksek seviyeli oyunların tadını çıkarmak! 

Pek çok avantajı olan inanılmaz, canlı bir açık dünya oyunu oynayın 

On yıl önce en çok indirilen Android oyununun hangisi olduğunun farkında mısınız? Tamamen canlandırılmış, geçici kapasiteye sahip ve en iyi illüstrasyonlar Sunan oyun. Bu oyunlara karşı çıkmak ve hatta yorulmadan saatlerce oynanabilir! Böyle bir oyun PK XD’dir – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! 

Açık dünya sınıflandırması için enerjik canlandırılmış oyunun biri için en iyi teklif bu. Bu oyunu hem Android hem de iOS cep telefonlarında oynayabilir ve tek bir kuruşu israf edebilir Avatarınızı yapmanız, evinizi inşa etmeniz, tıpkı bazı mini oyunlar gibi sorunsuz bir şekilde bir hayvan geliştirmeniz gereken dar görüşlü bir oyun! Basitçe alttaki forma tıklayın ve PK XD oyununun kusursuz yorumunu cebinizden hiçbir şey indirin! 

Tüm 1 bakış açılarınız ve planlarınızla kendi Avatarınızı yapın 

PK XD, güzel, canlı ve dikkat çekici bir şeyi sıfır problem takdir etmek isteyen tüm gerçek rakipler için canlı bir Android oyunudur. Temelde hemen görevi yerine getirebileceğiniz bir oyun. Ayrıca bu oyunun zahmetsizliğini oyunun bölümünde de takdir edebilirsiniz. 

En önemlisi, oyunculara Avatarlarını otonom yapmaları için bir Avatar yapma modu sunar. Ona 1 numaralı duygularınızı, giyim tarzınızı, saç modelinizi, yüz kılı stilinizi, ayakkabılarınızı, teknik özelliklerinizi ve çok daha fazla giyilebilir ürünü verebilirsiniz! Bu Avatar’ın düzeltilmiş yorumuyla bedava yaptığı için minnettarız; Bağlanın düğmeyi tıklamanız yeterlidir! 

Bir sanal evcil hayvan satın alın ve satın alın ve geliştirin 

Avatar’dan sonra, aynı şekilde 1 numaralı evcil hayvanınızı seçebilir ve bu inanılmaz devam eden girişimime katılmak için satın alın. Evcil hayvanlar satın almak ve kedigiller, köpekler, domuzlar, inekler, bizonlar, kirpi, rakunlar, timsahlar, suaygırları ve neredeyse tüm diğer canlılar gibi tespitleri seçmek için biraz paraya ihtiyacınız var. Onları satın alın, besleyin, hayal edilemez hareketlerini açmak için geliştirin ve arkadaşlarınızı şaşkına çevirin! 

Kusursuz teçhizat prosedürleri ile bir evi birleştirin ve eşyalar edin 

Evcil hayvanlar ve Avatar, bir açık dünya ödülü idare etmek için tek kaynaklar değildir! Ev, kapak, yemek oyunları ve iş gibi çok daha fazla oyun içi satın alma olması kullanım. Benzer şekilde, bir ev satın alabilir ve onu ücretsiz PK XD oyunu ile zenginleştirebilirsiniz. Boyut büyük olasılıkla en dikkat çekici konut tasarımlarını sunuyor.

 

Oyun başlangıçta Igloo’ya benzeyen ücretsiz bir ev verir ve daha sonra DJ House, Place, AI House ve daha fazlası gibi kendi ev modellerinizi satın Alın. Ek olarak, PK XD’nin size Puff bulutu, hareketli paspas, magma ışığı, arka planlar, kabarık zemin kaplaması, oyun koltuğu, resimler, inanılmaz şeyler, mutfak eşyaları, tuvalet eşyaları gibi bölümleri sunacağınız iç plana da gidebilirsiniz. ve biraz daha fazlası! Öyleyse dünyanın geri kalanıyla yorulmayı ve sanal PK XD’yi takdir edin! 

Zor mini oyunları oynayın ve arkadaşlarınızla ziyaret edin 

Sıkıcı enerjinin üstesinden gelmek için, PK XD aynı şekilde bu yorumda zor mini oyunları oluşturdu. Yani Avatar yapmak, bir Ev üretmek ve bir evcil hayvanı ilerletmekle bitmiyor; Ayrıca para kazanmak için Pizza Boy gibi birkaç pozisyonda oynamalı ve onların birinin üstesinden gelmek için mini oyunlar oynamalısınız! Bugün oyununuza girin ve sıradışı arayüzle karşılaşmak için alttaki değiştirilmiş formu deneyin. 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *